Святійший Патріарх Філарет відвідав урочистий прийом Посольства Ісламської Республіки Іран

12 лютого 2020 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет взяв участь у дипломатичному прийомі Ісламської Республіки Іран з нагоди Національного свята цієї країни – дня Ісламської Революції (1979).

Предстоятель Київського Патріархату привітав Надзвичайного і Повноважного Посла Ісламської Республіки Іран в Україні Манучехра Мораді із Національним святом і побажав іранському народові миру та успіхів у розбудові незалежної держави. Патріарх Філарет також побажав пану Послу успіхів у дипломатичній місії заради зміцнення відносин між Україною та Іраном.

У своєму виступі Посол Ірану висловив глибокий жаль і сердечні співчуття українському народові з приводу катастрофи літака рейсу PS 752 Тегеран – Київ авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України”, який був збитий 8 січня 2020 року біля Тегерану.

Урочистий прийом, який відбувся у Колонній залі Київської міської державної адміністрації, відвідали державні діячі, представники Церков і релігійних організацій, дипломати та громадські діячі.

Прес-служба Київської Патріархії