Патріарх Філарет зустрівся з ветеранами 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь»

7 червня 2019 року у своїй резиденції Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з членами громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання «Федерація організацій миротворців України».

Святійший владика радо привітав добровольців 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь», подякував їм за жертовне служіння Українській Державі та відзначив церковними нагородами:

Орденом Хреста Спасителя нагороджений полковник запасу Збройних Сил України, ветеран військової служби, доброволець Савич Олексій Олексійович.

Орденом Святого Юрія Переможця нагороджені добровольці, ветерани 11-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь» Дмитрієв Олександр Борисович, Корба Ігор Васильович та Шевченко Ігор Тарасович.

«Йде війна, всередині багато в нас проблем, і нам треба насамперед зберегти Українську Державу. Не буде Держави – будемо знову в неволі. Якщо буде збережена Держава, то обов’язково, в цій Державі повинна бути незалежна Церква. Тоді, ця Церква буде підтримувати Державу, а Держава буде підтримувати Церкву. Держава буде стояти на міцній духовній основі, так, як це було в історії зі всіма Церквами. Це є основа державотворення». – наголосив Святійший Патріарх Філарет.

Також, сторони зустрічі обговорили ряд питань, що складають взаємний інтерес, зокрема про стан подій, які відбуваються в помісній Українській Православній Церкві.

Святійший Патріарх побажав присутнім Божої допомоги у захисті Української Держави від російської агресії та благословив на добрі справи на благо України.

Прес-центр Київської Патріархії