Патріарх Філарет висловив співчуття з приводу упокоєння Галини Воскобійник

6 січня 2020 року, у Різдвяний святвечір, у віці 89 років померла пані Галина Воскобійник (1930-2020). Галина Воскобійник раніше була головою Управи Свято-Миколаївської парафії м. Купер-Сіті у штаті Флорида, США.

Сім’я Олексія і Галини Воскобійників були активними вірянами, які розбудовували Українську Православну Церкву Київського Патріархату в Сполучених Штатах Америки. Також пані Галина разом зі своєю сім’єю, після проголошення незалежної Української держави, всіляко сприяли укріпленню і розвитку України. Активно пані Галина підтримувала Українську Православну Церкву Київського Патріархату в її становленні, надаючи допомогу єпархіям, навчальним закладам та парафіям Київського Патріархату в Україні.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет висловив співчуття родині Воскобійників, духовенству і парафіянам УПЦ Київського Патріархату у США з приводу упокоєння новопреставленої Галини Воскобійник.

“Від Української Православної Церкви Київського Патріархату та від мене особисто, прийміть глибокі співчуття з приводу упокоєння пані Галини Воскобійник.

Покійна була доброю, співчутливою, щедрою людиною, яка брала велику участь у розбудові Української держави і Помісної, незалежної Української Православної Церкви.

Ми завжди пам’ятаємо про ту щедру особисту допомогу, яку надавала нашій Церкві спочила у Бозі Галина Воскобійник.

У ці скорботні дні підношу молитви до Господа Бога за спокій душі і Царство Небесне спочилої раби Божої Галини, активної парафіянки Київського Патріархату.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть її душу в оселях праведних і пам’ять її з роду в рід”.

Філарет,
Патріарх Київський і всієї Руси-України